Main Menu

Rodzinny piknik z okazji Światowego Dnia Wody 2016!

Facebooktwitterlinkedin

Mieszkańcy Ząbek biorą udział w Dniu Wody

Rodzinny piknik Wodociągów Warszawskich  z okazji Światowego Dnia Wody. W sobotę, 19 marca, na Płycie Desantu przy Bulwarze Flotylli Wiślanej i ulicy Solec. Początek o godzinie 11:00. Na zakończenie (ok. godziny 16:00) koncert Rafała Brzozowskiego.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji przygotowało wiele atrakcji dla starszych i młodszych.

W ogrzewanej hali namiotowej będą konkursy i zabawy dla najmłodszych, wśród nim m.in. budowa filtrów i modelu wodociągów.

Starsi uczestnicy pikniku będą mogli m.in. razem z przewodnikiem wybrać się na wycieczkę wzdłuż brzegu Wisły, posłuchać porad profesjonalnych dietetyków, dlaczego warto zamienić słodkie napoje na warszawską kranówkę lub wziąć udział w kursie pierwszej pomocy organizowanym przez ratowników PCK.

Podczas imprezy odbędą się specjalne pokazy Maszyny Einsteina zbudowanej przez uczestników pikniku oraz będzie można poznać jak działa mobilne laboratorium MPWiK.

W ramach pikniku uczestnicy będą mogli odwiedzić zabytkową Stację Filtrów. Zwiedzający pojadą na wycieczki specjalnymi autokarami. Wejściówki będzie można odebrać w dniu pikniku na stoisku firmowym MPWiK.

Na zakończenie imprezy o godzinie 16:00 koncert Rafała Brzozowskiego, młodego piosenkarza, znanego z wielu, wpadających w ucho przebojów.

Miejsce pikniku – Płyta Desantu przy Bulwarze Flotylli Wiślanej i ulicy Solec.

Dojazd autobusami:  141, 171, 185 (przystanek Torwar)

Współrzędne GPS: N52° 13′ 43.4373″ / E21° 2′ 33.2258″

(źródło: UM Warszawa i MPWiK)

Facebooktwitterlinkedin