Main Menu

“Miejska legenda” czy fakt? Pedofil w Ząbkach?

Facebooktwitterlinkedin
Policja

Kolejna informacja zamieszczona w internecie zelektryzowała mieszkańców Ząbek. Zwłaszcza rodziców małych dzieci. Czy w Ząbkach grasuje pedofil? Atakuje dzieci? Dlaczego nie ma oficjalnych informacji? Kto powinien poinformować o zagrożeniu? Informację sprawdziliśmy. Policja dementuje!

W  dyskusjach mieszkańców Ząbek, pojawiła się informacja o tym, że” jedna pani drugiej pani powiedziała, że słyszała od trzeciej pani” o tym, że w jednej z przychodni w południowej części miasta leczona jest dziewczynka ośmioletnia po aktu pedofila, a w okolicach lasu są wzmożone patrole policji i straży miejskiej. Zadaliśmy pytanie Rzecznikowi Policji  i o to jaką odpowiedz otrzymaliśmy:

Dzień dobry

Odpowiadając na kolejne pytania, uprzejmie informuję, że Policjanci Komisariatu w Ząbkach nie prowadzą żadnych szczególnych czynności i działań, w tym we wskazanym rejonie,  wykonują swoje zadania zgodnie z obowiązującymi przepisami i “Ustawą o Policji”.  Nadmieniam również, że w KP Ząbki nie są prowadzone żadne czynności dotyczące np.”pedofili”.

z poważaniem
 asp. szt. Tomasz Sitek – Rzecznik KPP Wołomin

Jeśli ktoś ma niepotwierdzone informacje to proszę przesyłać je do Redakcji. Sprawdzimy każdą informację i jeśli zostanie ona potwierdzona to niezwłocznie napiszemy o tym!

Facebooktwitterlinkedin