Main Menu

Wspólnie wygrajmy rodzinny plac zabaw!

Facebooktwitterlinkedin

podwornivea

Rusza kolejna edycja konkursu Podwórko NIVEA. Od 5 maja będzie można glosować na zgłoszone lokalizacje. Miasto Ząbki jest „na etapie analizowania możliwej lokalizacji”. Konkurs, podobnie jak w poprzednich latach, będzie polegał na codziennym „klikaniu” – oddawaniu głosu na konkretny plac zabaw.

W roku 2012 dzięki 72365 kliknięciom wygraliśmy plac zabaw w akcji „100 placów zabaw na 100 lat NIVEA”. Nasze pociechy mogą się z niego cieszyć w Parku Miejskim im. Szuberta. W ubiegłym roku oddaliśmy łącznie 71956 głosów w akcji „Podwórko NIVEA”. Niestety to było zbyt mało aby wygrać. Wygrywały lokalizacje, na które oddanych zostało dużo ponad 200 tys. głosów. Pierwszy przegrany  w tej edycji zdobył 238367 punktów.

Przed mieszkańcami Ząbek kolejna szansa wygrania wspaniałego placu zabaw dla dzieci. Potrzeba zaangażowania wszystkich mieszkańców Miasta. Już dziś osoby, które głosowały w poprzednich latach deklarują, że będą głosowały również w tym roku. Będą głosowały codziennie, tak jak robiły to rok temu, tak jak robiły to w 2012 roku. I już wiemy, że tymi siłami nie uda się wygrać pięknego miejsca zabaw dla dzieci z Ząbek. Dlatego potrzebna jest większa mobilizacja sił. Więcej osób, które będą głosowały codziennie na ząbkowskie podwórko od NIVEA.

Miasto ciągle nie wskazało miejsca gdzie mogłoby powstać podwórko dla dzieci. Mają czas do 29 kwietnia 2016 roku.

Konkurs startuje 5 maja i już po miesiącu będzie znana pierwsza dwudziestka miejsc, gdzie zostaną wybudowane Rodzinne Podwórka NIVEA. Pozostali będą dalej walczyć o kolejne 20 miejsc.

W ubiegłym roku zabrakło osób głosujących. A przecież ten olbrzymi plac zabaw można zdobyć za darmo i będzie służył wielu małym mieszkańcom Ząbek. To dla tych „małych” niech „duzi” postarają się i głosują codziennie. Bez wymówek, że dziecko w szkole głosuje, że dla mnie za daleko, że mam plac zabaw przy bloku.

Nie pytaj, co twój kraj może zrobić dla ciebie, zapytaj, co ty możesz zrobić dla swojego kraju (ang. Ask not what your country can do for you, ask what you can do for your country) – John F. Kennedy 35. prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki, 20 stycznia 1961 roku (dzień zaprzysiężenia).

W maju wszyscy mieszkańcy Ząbek i ich przyjaciele codziennie głosują w konkursie PODWÓRKO NIVEA na lokalizację ZĄBKI.

Facebooktwitterlinkedin