Main Menu

“Słowikonada”. Słowiki z całej Polski na jednej scenie

Facebooktwitterlinkedin

slowikonanda                

W sobotę i niedzielę (16 i 17 kwietnia2016r.) coś dla miłośników muzyki. W Domu kultury „Zacisze” (ul. Blokowa 1)odbędą się przesłuchania w Przeglądzie Wokalnym dla Dzieci i Młodzieży „ Słowikonada”. Uzdolnione muzycznie dzieci i młodzież z całej Polski zaprezentują swoje umiejętności.  Wstęp wolny. Zapraszamy!

Już po raz szósty na zaciszańskiej scenie ruszą konkursowe przesłuchania w Przeglądzie Wokalnym Dla Dzieci i Młodzieży „Słowikonada”. Wszystko po to, by znaleźć tych najlepszych i jedynych wokalistów w Polsce, którzy swym głosem i interpretacją utworów oczarują jurorów i słuchaczy.

Przesłuchania odbędą się w dniach 16 – 17 kwietnia 2016 (sobota-niedziela).

Wykonawców oceniać będą piosenkarka Danuta Błażejczyk, śpiewająca aktorka Anna Komorowska-Kwaśniewska oraz aktor musicalowy Jakub Wocial.

W sobotę 16 kwietnia 2016 r. przesłuchania od godz. 10:00 do 17:20

W niedzielę 17 kwietnia 2016 r. przesłuchania od godz. 10:00 do 16:30

Nagrodą dla zdobywcy Grand Prix i nagród głównych będzie występ na profesjonalnej scenie plenerowej w Parku Bródnowskim 4 czerwca 2016 r. podczas  VIII edycji Ogólnopolskiej Akcji Krwiodawstwa MOTOSERCE. Wówczas laureaci odbiorą nagrody  z rąk Burmistrza Dzielnicy Targówek.

W konkursie mogą uczestniczyć tylko amatorzy z wyłączeniem szkół artystycznych. Celem konkursu jest odkrywanie nowych talentów i osobowości scenicznych, prezentacja dorobku artystycznego, rozwijanie zdolności wokalnych, wrażliwości i kultury scenicznej oraz prezentacja umiejętności wokalnych.

 

Dojazd z Ząbek autobusem 145 i przesiadka na przystanku Młodzieńcza w  190, 805, 718, 738 przystanek Tużycka, 512 przystanek Kościeliska.

(źródło: DK “Zacisze”)

Facebooktwitterlinkedin