Main Menu

Sobota z Niedzwiadkiem w MOK Ząbki!

Facebooktwitterlinkedin

magiczny miód

W sobotę 9 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Słowackiego 21 (trybuna sportowa) o godz. 11:00 spektakl teatralny dla dzieci „Magiczny Miód”. Zapraszamy dzieci.

Bajkę rozpoczyna, a raczej wyczarowuje mag.
Pewnego dnia niedźwiadek Maciuś przynosi smutną nowinę – mama jest chora! Po wizycie u Pani doktor – mądrej sowy okazuje się, że choroba jest bardzo poważna a jedynym antidotum jest magiczny miód.

Maciuś musi wyruszyć w daleką podróż do tajemniczego lasu. Na szczęście w wyprawie towarzyszy mu przyjaciel, zabawny królik Kleofas. Dwaj mali bohaterowie muszą przechytrzyć podstępnego węża Sobiesława a także przekonać królową pszczół, by podarowała im beczułkę magicznego miodu. Na szczęście dzięki sprytowi i odwadze udaje im się szczęśliwie wrócić do domu z czarodziejskim lekarstwem.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na wyprawę po magiczny miód. Ten spektakl to widowisko, które dostarcza młodym widzom wielu niezapomnianych wrażeń. Profesjonalne lalki, scenografia i dźwięk a przede wszystkim gra aktorów sprawią, że dzieci długo będą wspominać wizytę Teatru Lalek Igraszka.

Bajka porusza problemy współczesnego świata (m.in. zanieczyszczanie środowiska). Nie brakuje w niej także wątków uniwersalnych dotyczących fundamentalnych wartości.
Zapraszamy na spektakl!

Facebooktwitterlinkedin