Main Menu

Ruch jednokierunkowy na „początku” Powstańców

Facebooktwitterlinkedin

DSCN2495

 

Od środy 18 maja utrudnienia na Powstańców. Ulica będzie zwężona do jednego pasa. Nie będzie można wjechać w Powstańców od strony ronda na ul. Piłsudskiego. Nie wiadomo ile potrwają utrudnienia.

Kilka tygodni trwają prace przy przebudowie ul. Powstańców tuż przy rondzie z ul. Piłsudskiego. Inwestycja jest realizowana w wyniku zawartego porozumienia pomiędzy miastem Ząbki i marketem Kufland. Już został wykonany chodnik po stronie południowej i wyraźnie widać, że remont powinien objąć nawierzchnię asfaltową ulicy. Pytanie było tylko kiedy. I już wiadomo. W środę 18 maja wylot ul. Powstańców zostanie zwężony i na odcinku od wyjazdu z marketu Kaufland do ronda będzie wprowadzony ruch jednokierunkowy w kierunku do ronda. Nie będzie można wjechać z ronda w ul. Powstańców!

W związku ze zmianami organizacji ruchu na ul. Powstańców zmienione zostaną trasy autobusów.

Linia „Ząbki-2” w kierunku Rembertowa zamiast ulicami 3 Maja, Piłsudskiego i Powstańców pojedzie ulicami Orlą, Kwiatową, Szwoleżerów, Maczka do ul. Powstańców.
Dla linii Ząbki-2 od 18 maja (środa) zawiesza się funkcjonowanie następujących przystanków PKP Ząbki 03, Matejki, Szwoleżerów 01, Cmentarz 01, Powstańców 04 i Dzika 02 . Na trasie objazdu linia „Ząbki-2” będzie zatrzymywać się na przystankach linii 199 tj. na przystankach: Orla 02 na ul.Orlej, ks. Skorupki 02 na ul.Kwiatowej, Kwiatowa 02 i Zieleniecka 02 na ul.Szwoleżerów. Po skręcie z ul. Maczka w Powstańców autobus wraca na swoją stałą trasę w kierunku Rembertowa. Dla przystanków Maczka 02 i Powstańców Las 02 zostaną zmodyfikowane godziny odjazdów. Trasa, przystanki i godziny odjazdów dla autobusów Ząbki-2 jadących z Rembertowa do CH Marki nie ulegają zmianie. Na przystanku Maczka 03 zatrzymają się tylko kursy “Ząbki”2” jadące w stronę CH Marki (M1).

Kursowanie linii „Ząbki-1” w rejonie Powstańców pozostaje bez zmian.

Trasę zmienią również linie ZTMu.

Autobus linii 345 jadący od strony ul. Łodygowej pojedzie ul. Warszawską, ks. Skorupki, Stefczyka, Sikorskiego – i dalej stałą trasą w kierunku ul. Maczka (postój wyrównawczy będzie realizowany na przystanku Maczka 03).

Autobus linii nocnej N66 pojedzie skróconą trasą Ząbki jadąc z Warszawy ul. Warszawską, Piłsudskiego, Szwoleżerów, Stefczyka. Na ul. Szwoleżerów zostanie wytyczony dodatkowy przystanek dla linii N66.

(źródło: UM Ząbki)

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »