Main Menu

Wygrajmy podwórko w konkursie NIVEA!

Facebooktwitterlinkedin

NIVEA 2016r

5 maja rozpoczyna się kolejna edycja konkursu NIVEA, w którym można wygrać rodzinne podwórko! Ząbki przystąpiły do konkursu i wskazały lokalizację tuż obok miejskiej pływali przy ul. Słowackiego 21 (patrz zdjęcie u góry). To mieszkańcy zdecydują czy rodzinne miejsce zabaw powstanie w Ząbkach! Zapraszamy wszystkich do głosowania!

Podobnie jak w poprzednich latach głosowanie na podwórko od Nivea będzie trwało dwa miesiące.

Do konkursu zgłosiło się bardzo dużo miejscowości. Tylko z naszego powiatu zostało zgłoszonych 18 lokalizacji. Niektóre miejscowości zgłosiły nawet po trzy lokalizacje: Wołomin, Radzymin i Tłuszcz. Podobnie jak w ubiegłym roku  grać będą Marki, Zielonka i Kobyłka.

„Im więcej zaangażowanych osób tym większe szanse na wygraną”- zachęca Robert, który stworzył na FB grupę dla tych, którzy chcą głosować i chcą o głosowaniu powiedzieć innym, zaprosić znajomych i przyjaciół (TU).

Zapraszamy wszystkich dołączcie do głosowania i zaproście przyjaciół i znajomych niech głosują na Ząbki! Wspólnie możemy zmienić oblicze Ząbek! Już raz mieszkańcy Ząbek udowodnili, że potrafią wziąć sprawy w swoje ręce i wygrać w ogólnopolskim konkursie. Powtórzmy ten sukces raz jeszcze! Głosujemy codziennie od 5 maja!

(foto pod grafiką:B. Śladowski)

Facebooktwitterlinkedin