Main Menu

MOTOSERCE! Dobra zabawa i zbiórka krwi!

Facebooktwitterlinkedin

warszawa

W sobotę 4 czerwca w godzinach od 10:00 do 22:00 w Parku Bródnowskim kolejna edycja akcji MOTOSERCE. Będzie dobra zabawa i możliwość oddania krwi! Krew będzie można oddawać do godz.16:00. Zapraszamy!

Motoserce to akcja cykliczna. Jak co roku od ośmiu lat w Parku Bródnowskim będą koncerty na dużej scenie, pokazy ratownictwa drogowego i bezpiecznej jazdy, wystawy motocykli, a także parada motocyklowa oraz liczne konkursy dla najmłodszych i tych trochę starszych w Miasteczku Atrakcji dla Dzieci.

MOTOSERCE to ogólnopolska akcja zbiórki krwi. Chodzi o zwrócenie uwagi na problem braku krwi w polskich szpitalach i bankach krwi. Dodatkowo akcja ma na celu przyczynić się do zmniejszenia liczby osób poszkodowanych w trakcie wypadków drogowych. Podczas akcji prowadzone są zajęcia się edukacyjne z bezpiecznej jazdy na drogach oraz pokazy udzielania pierwszej pomocy.
Akcja MOTOSERCE organizowana jest przez motocyklistów zrzeszonych przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych (ponad 140 klubów i ponad 5 tys. motocyklistów). Głównymi partnerami są Polski Czerwony Krzyż i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.
Co roku, odbywają się finały akcji w ponad 80 miastach w całej Polsce. Mają charakter jednodniowego pikniku z licznymi atrakcjami dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W ciągu sześciu edycji zostało zebranych ponad 18 000 litrów krwi.

Motoserce 2016 Warszawa 4 czerwiec godz. 10:00-22:00 Park Bródnowski. Krew będzie można oddawać w godz.: 10:00-16:00 (aby oddać krew trzeba przyjść z dowodem osobistym!)

ZAPRASZAMY!

(źródło: motoserce.pl)

Z Ząbek można dojechać autobusem linii 145 kierunek Żerań.

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)