Main Menu

Transmisja ON-LINE. Burmistrz odpowie na pytania mieszkańców Ząbek!

Facebooktwitterlinkedin

Robert Perkowski

Burmistrz Ząbek odpowie na pytania zadane przez Mieszkańców.

Kilka dni temu Burmistrz Ząbek zaprosił mieszkańców naszego miasta do zadawania pytań,na które odpowie na żywo za pośrednictwem platformy YouTube:

W najbliższy poniedziałek (7 czerwca 2016r) o godzinie 14:00 odpowiem na Państwa pytania na żywo. Za pośrednictwem platformy on-line YouTube (http://www.youtube.com/user/rperkows/live) będzie można na żywo usłyszeć moje wyjaśnienia do nurtujących Was spraw z zakresu życia Miasta Ząbki. Niestety zastrzegam sobie prawo do poruszenia jedynie tylu tematów, ile będę w stanie omówić przez 45 minut. Sprawy poruszane będą będą miały charakter ogólny (bez danych osobowych i odnoszenia się publicznie do konkretnych personalnych spraw). Na moim profilu YouTube lub Facebook proszę zamieszczać propozycje ewentualnych tematów które uważacie, że są warte poruszenia. 
Pozdrawiam i do zobaczenia. 
Robert Perkowski.”

Czekamy na odpowiedzi. Pytania, które mieszkańcy Ząbek zadali na profilu FB dotyczą głównie budowy dróg, utwardzenia konkretnych ulic, parkowania – zwrócono uwagę na brak wystarczającej ilości miejsc parkingowych przy UM Ząbki, kilka osób nawiązało do konkursów w których obecnie miasto gra o plac zabaw i siłownię na powietrzu. Czy na wszystkie pytania usłyszymy odpowiedz? Jeszcze można zadawać pytania.

Burmistrz Ząbek często opowiada o tym co dzieje się w Ząbkach za pośrednictwem YouTube. Mało osób ogląda te przekazy. Mieszkańcy zdecydowanie chętniej zadają pytania na forach czy pod artykułami i chcieliby uzykać odpowiedz pisemną, z którą można polemizować.

(źródło: robertprekowski.pl)

Facebooktwitterlinkedin