Main Menu

Tak być nie może!

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

darmobus

Szanowni Państwo.
W dniu dzisiejszym tj 11.07.2016r ok. godz. 8.14 (przyswtanek za 11 listopada) kierowca prowadzący autobus linii Ząbki 1 przejechał psa. Było to tuż za przystankiem 11 listopada prowadzący pojazd najechał na psa – odrazu się zatrzymał. Pies który wpadł pod koła autobusu strasznie piszczał i skomlał bo był pod kołami (było to słyszalne dla kierowcy autrobusu). Autobus stał ok. 2 minut w miejscu. Kierowca nic nie zrobił (siedział na miejscu i czekał). Nie wysiadł z autobusu, nie sprawdził choć doskonale wiedział że najechał zwierzę. W tym czasie nadal zwierze bardzo głośno wyło, a on ruszył w dalszą trasę. Ten pies biedny został tylnymi kołami drugi raz przejechany przez kierowcę. Kierowca doskonale widział z tyłu autobusu rozjechanego psa (kolor biały, średni piesek) – nic nie zrobił jechał dalej nadrabiając stracony czas.

Drodzy Państwo tak nie może być!

Bądźmy ludzmi, co by było gdyby przejechał dziecko!

Pies to też zwierzę które chce żyć!

To nie jest do pomyślenia! – straszna znieczulica! Pies cierpiał i wył a kierowca nie raczył wysiąść z autobusu i zwierzęciu pomóc!

To się w ludzkiej głowie nie mieści!

Proszę coś z tym zrobić!”

Powyższy liżst wysłaliśmy do UM Ząbki. Osoby, które były świadkami tego zdarzena proszę o kontakt z redakcją  redakcja@zabki24.pl

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

  • romani

    Dlaczego redakcja usuwa komentarze na temat kierowców darmobusów?Zwykłe chamstwo!!!

  • Kotuuu

    kierowcy tych autobusów nie wyznają żadnych zasad – rozkład jazdy ich nie obowiązuje i myślą że są bezkarni 😛 czasem jeżdżę tym autobusem i tak naprawdę zawsze coś mnie w nim denerwuje – a to brak klimatyzacji, a to kierowca po prostu nie zatrzyma sie na moim przystanku podczas gdy naciskam chyba nie działający przycisk. Jednakże co do opisanej sytuacji z przejechanym psem – to może być zwykły fake, nie wierzmy wszystko w internecie tylko racjonalnie pomyślmy.