Main Menu

Gratulacje Panie Dyrektorze!

Facebooktwitterlinkedin

tomaszlukawski

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Młodego Powstańca w Ząbkach, pan Tomasz Łukawski został jednym z sześciu członków Zespołu Lidera Cyfryzacji. Gratulacje Panie Dyrektorze!

Zadaniem Liderów Cyfryzacji jest pobudzanie świadomości i aktywności cyfrowej Europejczyków, doradzanie instytucjom publicznym i niepublicznym udostępniającym informacje oraz usługi. Ich celem jest też lepsze wypełnianie oczekiwań obywateli, tworzenie lub wspieranie kampanii, inicjatyw celowych oraz partnerstw ukierunkowanych na zagadnienia cyfrowe.

Aktualnie Liderzy Cyfryzacji działają w 26-ciu krajach, a przedstawicielem Polski w tym gremium jest Włodzimierz Marciński. Minister Anna Streżyńska zdecydowała o powołaniu Zespołu Lidera Cyfryzacji. W składtego zespołu wchodzi dyrektor SP 3 w Ząbkach pan Tomasz Łukawski.

Pan Tomasz został opisany na stronie ministerstwa jako innowator oświatowy, działacz społeczny, którego pasją jest zmienianie polskiej szkoły i wprowadzanie do niej nowoczesnej technologii cyfrowej w procesach edukacji.

Wraz z paniem Tomaszem w gronie Zespołu Lidera Cyfryzacji jest pięć osób, które cieszą się dużym uznaniem. Doceniono ich osiągnięcia w  środowisku i nie tylko.  To osoby w różnym wieku z różnymi  doświadczeniami oraz obszarami zainteresowań. Dzięki tym różnicom będą  korzystając ze swoich rozległych kontaktów i wspólnie wypracowywać kierunki swej aktywności. Swoją wiedzą oraz doświadczeniem wspomagać będą Ministra Cyfryzacji oraz jego agendy.

(źródło:mc.gov.pl)

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »