Main Menu

Zamykają ul. Zabraniecką! Wszyscy pojadą ul. Ks. Ziemowita!

Facebooktwitterlinkedin

DSC_0214

Od 3 sierpnia do listopada zamknięta będzie ul. Zabraniecka na Targówku Przemysłowym. Ruch z ul. Zabranieckiej zostanie poprowadzony ulicami Ks. Anny, Rzeczna i Ks. Ziemowita!

Jak informuje Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych, od 3 sierpnia 2016r., po godz. 22:00 zamknięta dla ruchu zostanie ulica Zabraniecka. Dla mieszkańców Ząbek to duże utrudnienie, ponieważ ruch z Zabranieckiej zostanie przekierowany na ul. Ks. Ziemowita, którą wiele osób z Ząbek jeździ do Warszawy. W godzinach porannego szczytu wszyscy stoją w tym miejscu w ogromnym korku. Teraz korek będzie jeszcze dłuższy. Zła wiadomość jest taka, że ul. Zabraniecka będzie zamknięta przez trzy miesiące – do listopada br.

3 sierpnia po godz. 22.00 zamknięta zostanie jezdnia ul. Zabranieckiej w rejonie skrzyżowania z budowaną Trasą Świętokrzyską. Wyłączenie jezdni z ruchu umożliwi przebudowę urządzeń podziemnych oraz jezdni ul. Zabranieckiej. Zamknięcie ulicy potrwa do listopada. Objazd poprowadzony zostanie ul. Ks. Ziemowita, ul. Rzeczną oraz ul. Ks. Anny.”

(źródło: ZMID)

Facebooktwitterlinkedin