Main Menu

Dziewiąty Bieg Nieodległości w Ząbkach!

Facebooktwitterlinkedin

bieg2016.cdr

W piątek 11 listopada po raz dziewiąty ulicami Ząbek pobiegną biegacze w Biegu Niepodległości. W ten sposób uczczą 98 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. A po biegu będą śpiewane pieśni patriotyczne! Zapraszamy!

Każdy kto chce pobiec w ząbkowskim Biegu Niepodległości może się zapisywać przez stronę interetową: http://protempo.pl/9-bieg-listopadowy/ lub w dniu biegu w biurze zawodów w godz. 11:00-12:00

Bieg odbędzie się 11 listopada w godz. 12:30 – 14:00. Warunkiem uczestnictwa w biegu jest wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia. Druk można pobrać ze strony MOSiR Ząbki.

Uczestnicy biegu będą rywalizować w kategoriach wiekowych: klasy I-III bez podziału na dziewczęta i chłopców oraz IV-VI szkół podstawowych, gimnazja, open i 40+ z podziałem na kobiety i mężczyzn.

Godziny startów: godz. 12.30 klasy I-III SP (trasa 500m), godz. 12.40 klasy IV-VI SP (trasa 1km), godz. 12.50 gimnazja (trasa 1 km), godz. 13.10 bieg główny (trasa 5 km).

Wyniki i wręczenie nagród dla najlepszych o godz. 14.00.

Start i meta na terenie Publicznego Gimnazjum nr 1 w Ząbkach przy ul. Harcerskiej 9

Po biegu Mieszkańcy Ząbek wspólnie będą śpiewali pieśni patriotyczne w sali w Gimnazjum Publicznym nr.1 przy ul. Harcerskiej 9. Akompaniować będzie ząbkowska Miejska Orkiestra Dęta.

Zapraszamy!

Organizatorami biegu są: Urząd Miasta Ząbki, Publiczne Gimnazjum nr 1 w Ząbkach, MOSiR Ząbki, Powiat Wołomiński, Straż Miejska Ząbki.

(źródło: UM Ząbki)

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »