Main Menu

Kolejne utrudnienia na Żołnierskiej od piątku

Facebooktwitterlinkedin

W piątek, 18 listopada ok. godz. 22.00 zwężona zostanie ul. Żołnierska przy skrzyżowaniu z ul. Marsa. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do kwietnia 2017 r.

Za skrzyżowaniem z ul. Marsa zwężona do jednego pasa ruchu zostanie wschodnia jezdnia ul. Żołnierskiej (prowadząca w kierunku granicy miasta). Skręt z ul. Marsa (dla jadących od strony ul. Płowieckiej) w ul. Żołnierską będzie możliwy tylko z jednego pasa ruchu. Dotychczasowy zjazd z ul. Marsa od strony ul Cyrulików w ul. Żołnierską zostanie zamknięty, a ta relacja będzie utrzymywana tymczasową jezdnią, wybudowaną nieco wcześniej. Utrudnienia w tym miejscu związane są z budową wodociągu i przebudową układu drogowego skrzyżowania.

Dodatkowo w niedzielę, 20 listopada ok. godz. 22.00 zostanie wdrożony kolejny etap czasowej organizacji ruchu – na potrzeby budowy kanalizacji w pasie dzielącym jezdnie ul. Żołnierskiej. Na jezdni wschodniej utrzymany będzie jeden pas ruchu, ale zostanie przesunięty bliżej lasu. Na jezdni zachodniej zamknięty dla ruchu zostanie skrajny lewy na odcinku ok. 300 m, czyli od przewiązki do skrzyżowania z ul. Marsa. Na skrzyżowaniu utrzymana będzie możliwość skrętu z ul. Żołnierskiej w kierunku ul. Cyrulików. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do końca kwietnia 2017 r.

 Urząd Dzielnicy Rembertów

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)