Main Menu

Nocą na osiedlu w Ząbkach! To trzeba zobaczyć!

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

screen-wid

7 listopada w UM Ząbki odbyło się spotkanie dotyczące bezpieczeństwa. Kilka godzin wcześniej pewna pani sprawdzała czy na jednym z ząbkowskich osiedli  jest bezpiecznie. Mamy nagrania z jej „rajdu”.

Tuż przed godzina 4 rano (zegar na nagraniu spieszy się godzinę) do jednego z bloków przy ul. Reymonta weszła kobieta. Zwyczajna w krótkiej spódniczce, długich butach z butelką napoju w ręku.

Na parterze kobieta zdjęła buty, zostawiła płaszcz i boso weszła na górę. Powolutku naciskała klamki wszystkich drzwi. Bardzo delikatnie, bo przecież nie chciała obudzić mieszkańców. Ktoś ją jednak „usłyszał” i widział jak wychodzi z bloku. Materiał z nagrania mówi sam za siebie.

Pani zrobiła „rundkę” po osiedlu. Wchodziła do wszystkich klatek i scenariusz zapewne powtarzał się. Jeśli ktoś zna tę panią to prosimy o kontakt z policją, która ma do niej pytania dotyczące innej sprawy.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

 • Tasior Dawid

  Narąbała się i zapomniała gdzie mieszka.

 • Marg

  Za kradzież zwykle odsiadka i jak widać nie zniechęciło to tej paniusi.

 • Zuza

  Za nielegalne nagrywanie grozi sąd!

 • jaro

  Witam,
  W dniu 15 grudnia około południa moja żona była w mieszkaniu (z powodu choroby) w Ząbkach os. Kopernik. Ktoś nacisnął klamkę i sądząc po krokach bez pośpiechu odszedł. Nie wyjżała kto to był bo się bała.

 • mieszkaniec Reymonta

  Może warto było by przekazać ten materiał do TV, jakieś fakty albo telexpress
  Pani szybko została by zidentyfikowana. Twarz widać bardzo dobrze.

 • Agnieszka

  A ten artykuł jaki miał tytuł? Pamiętasz może?

 • Jojo

  Pewnie szukała torebki , tylko że nie swojej. Na grochowie też odwiedzała mieszkania .Artykuł o wyczynach tej pani jest umieszczony w / Warszawa w Pigułce /