Main Menu

Dlaczego „Aniołowie Niosą Listy”?

Facebooktwitterlinkedin

aniolowie_niosa_listy3

Zapytaliśmy Organizatorki akcji „ANIOŁOWIE NIOSĄ LISTY” skąd pomysł tej akcji.  Pani Ania napisała o tym, o czy wszyscy wiemy, że w ludziach jest moc.  Pokażmy tę moc 17 grudnia.  Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji „ANIOŁOWIE NIOSĄ LISTY”.

Jak byłam mała, oglądam z mamą film “Poczta serc”. Opowiadał on historię chłopca, który zachorował na raka mózgu, lekarze nie dawali mu żadnych szans na przeżycie. Jego mama postanowiła mu pomóc i prosiła znajomych, aby wysyłali do niego kartki. Ostatecznie dostał ich kilka milionów i wyzdrowiał. To film oparty na prawdziwych wydarzeniach, pamiętam, że zrobił na mnie kiedyś ogromne wrażenie. Od kilku lat wysyłam kartki dla dzieci przed świętami. Jest to dla mnie coroczny rytuał, który daje mi dużą frajdę. W tym roku pomyślałam sobie, że co znaczy moich kilka kartek i postanowiłam zorganizować takie wydarzenie w Ząbkach, aby listów było więcej. Napisałam do mojej przyjaciółki Marty i zaczęłyśmy działać . Ja jestem z Ząbek, a ona z Zielonki

Myślę, że takie dobre słowa od obcych są bardzo ważne dla dzieci, dają im siły do dalszej walki i nadzieję na wyzdrowienie. Świadomość, że ich los nie jest obojętny i są ważni .”

Każdy list, każda kartka to płomyczek nadziei. Przekażmy tę nadzieję dzieciom! Zapraszamy 17 grudnia w godz. 12:00 – 15:00 do Gimnazjum nr 2 w Ząbkach ul. Batorego 37 na wspólne pisanie listów do chorych dzieci. Można przynieść swoje kartki lub skorzystać  z kartek udostępnionych przez sponsora.

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »