Main Menu

SP 2 w Ząbkach bierze udział w konkursie na najładniej udekorowaną choinkę. Pomóżmy im wygrać!

Facebooktwitterlinkedin

konkurs-choinki

3 grudnia rozpoczął się konkurs na najładniej udekorowaną choinkę. Prace konkursowe zgłosiło 10 szkół. W tym gronie jest szkoła z Ząbek: Szkoła Podstawowa nr 2 i jej choinka udekorowana piłkami! Pomóżmy dzieciom z SP 2 wygrać!

Konkurs na najładniej udekorowaną choinkę zorganizowało centrum handlowe M1. Konkurs trwa od 3 do 18 grudnia. Szkoła może wygrać: profesjonalny mobilny sprzęt nagłośnieniowy wraz z oświetleniem, profesjonalny projektor wraz z ekranem lub zestaw muzyczny Party Power Bass o dużej mocy muzycznej.

Każdy kto odda swój głos również może wygrać: torbę na laptop, zestaw 3 w 1 (mysz, głośniki, podkładka), kartę pre-paidową o wartości 100 i 50zł, bezprzewodową myszy optyczną, zegar ścienny, smycz z logiem, pelerynę przeciwdeszczową z logiem, bawełnianą torbę na zakupy z logiem.

Aby zagłosować trzeba przyjść do Centrum handlowego M1. Choinki są porozstawiane w centrum. Trzeba znaleźć choinkę z SP 2 z Ząbek (stoi blisko ostatniej kasy), pobrać numerek znajdujący się na stojaku obok choinki, podejść do hostessy i pokazać jej pobrany numerek. Zagłosować przez wybranie choinki na aplikacji znajdujące sie na tablecie. Każdy kto tego dnia zrobi zakupy w CH M1 będzie mógł wziąć udział w loterii. Wystarczy, że pokaże hostessie paragon z tego dnia. Uwaga głosować można tylko jeden raz dziennie!

Trzy pierwsze szkoły, których choinki uzyskają największą liczbę głosów otrzymają nagrody!
NAGRODA I stopnia – profesjonalny mobilny sprzęt nagłośnieniowy wraz z oświetleniem. 
NAGRODA II stopnia profesjonalny projektor wraz z ekranem 
NAGRODA III stopnia  zestaw muzyczny Party Power Bass o dużej mocy muzycznej

Głosujemy na choinkę Szkaoły Podstwowej nr 2 z Ząbek!

Facebooktwitterlinkedin