Main Menu

Bal Charytatywny w Ząbkach!

Facebooktwitterlinkedin

4 lutego w Ząbkach odbędzie się I Bal Charytatywny. Będą zbierane pieniądze na ząbkowskie świetlice środowiskowe. Bilety w cenie 150 zł za osobę są do nabycia w kasach Miejskiego Centrum Sportu przy ul. Słowackiego 21.

„Szanowni Państwo,

4 lutego br. w Restauracji „Na Skrajnej” odbędzie się I Bal Charytatywny pod patronatem burmistrza Ząbek Roberta Perkowskiego. Przewidziane są różne atrakcje oraz licytacje, zebrane środki w całości zostaną przekazane na ząbkowskie świetlice środowiskowe.

Podczas balu pragniemy uhonorować firmy i instytucje aktywnie działające na terenie naszego miasta, cieszące się uznaniem i rozpoznawalnością, które moglibyśmy uznać za ambasadorów miasta Ząbki.

W związku z tym prosimy Państwa o wskazanie firm lub instytucji wraz z krótkim uzasadnieniem, zgodnie z następującymi kryteriami:

Firma/ instytucja której aktywność znacząco wpływa na rozwój miasta i poprawę standardu życia mieszkańców, angażująca się w życie lokalne i promująca pozytywne wzorce, wspierająca lokalne wydarzenia, która w czynny sposób angażuje się w działalność charytatywną.

Wskazane przez Państwa propozycje firm lub instytucji prosimy przesłać na adresjoanna.wysocka@zabki.pl do 25 stycznia 2017 roku. Podane przez Państwa propozycje zostaną poddane ocenie Kapituły a zwycięzcy podczas I Balu Charytatywnego otrzymają statuetki oraz wyróżnienia.

Zaproszenia dwuosobowe do nabycia w kasach Miejskiego Centrum Sportu w Ząbkach, ul. Słowackiego 21.

Cena 150 zł osoba”

(Źródło: UM Ząbki)

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »