Main Menu

Jeszcze lepsza komunikacja miejska w Ząbkach?

Facebooktwitterlinkedin

Od poniedziałku 16 stycznia br. uległ zmianie rozkład jazdy ząbkobusów. Miejscy urzędnicy zapewniają, że od nowego roku ząbkowska komunikacja będzie jeszcze lepsza. Tymczasem głos w tej sprawie zabrał mieszkaniec Ząbek, który codziennie dojeżdża do SKM-ki w Rembertowie.

„Witam, nazywam się Kamil jestem z Ząbek. Może właśnie portal zabki24.pl coś pomoże. Mam problem, inni mieszkańcy na pewno też go mają, chodzi o naszą kochana komunikacje. Jako człowiek dojeżdżają do pracy na godzinę 7, wychodząc z domu o 5:44 zachodzę w myśli czy “z2” wożącą mnie na skm przyjedzie na czas. Albo ja nie umiem czytać rozkładu albo ona jeździ jak chce. Na przykładzie ostatniego tygodnie od poniedziałku do piątku z2 spóźniła sie 5 dni i w każdym po 7 minut. Miała być na przystanku Powstańców Maczka o 5:48 przyjeżdżała 5:55. Ten tydzień natomiast, po zmianie rozkładu na godzinę 5:50 przyjechała tradycyjnie 5:55.
Nie uwierzę że są korki. Zwykła niedbałość kierowców!! Jak tu w takim wypadku posłuchać burmistrza i zacząć płacić podatki w Ząbkach.
Z poważaniem Kamil”

List pana Kamila przekazaliśmy do UM Ząbki z prośbą o komentarz.

(foto: UM Ząbki)

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »