Main Menu

Pomóżmy Natanowi wygrać!

Facebooktwitterlinkedin

Chłopiec na zdjęciu to Natan. Ma 9 lat, mieszka w Ząbkach, uczęszcza do szkoły Podstawowej nr 2. To mały – wielki wojownik. Poznajcie jego historię.

Gdy Natan skończył pierwszy miesiąc swojego krótkiego życia, przeszedł operację serca, równocześnie dzielnie walcząc z wirusem cytomegalii, który pozostawił po sobie trwały ślad – niedosłuch. Powikłania pooperacyjne doprowadziły do zakrzepicy, czego skutkiem jest krótsza nóżka, która wciąż czeka na operację wydłużania.

Dzięki codziennym rehabilitacjom i ogromnemu wysiłkowi włożonemu przez Natana oraz jego rodziców odzyskał dobrą formę.

Teraz, kiedy Natan nauczył się żyć z wieloma przypadłościami i zrozumiał, że we wszystko musi włożyć więcej wysiłku niż inni i mimo przeciwności cieszy się nawet małymi sukcesami, usłyszeliśmy druzgocącą diagnozę – ziarnica złośliwa czyli nowotwór.

Po przebytej operacji i wnikliwych badaniach okazało się, że jest to już III stadium nowotworu. Jesteśmy w trakcie długotrwałego, bolesnego i kosztownego leczenie.

Zwracamy się do Was o pomoc, gdyż nasze oszczędności nie będą w stanie pokryć procesu leczenia i późniejszej rehabilitacji. Każda złotówka przybliży nas do wygrania walki z nowotworem…

Możesz podarować Natanowi 1% podatku

KRS: 0000186434
300/M

Darowizny można przekazać na konto:
Fundacja “Słoneczko”
89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
w tytule przelewu konieczna jest informacja:
Natan Maksimowicz 300/M

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »