Main Menu

Smaki rodem z Borów Tucholskich już w Ząbkach.

Facebooktwitterlinkedin

W piątek 13 stycznia o godz. 8:00, przy ul. Powstańców 33 zostaną otwarte Delikatesy Mięsne Gzella. Z tej okazji firma przygotowała dla klientów m.in.: degustację swoich produktów oraz specjalny program lojalnościowy, a dla czytelników portalu trzy bony na zakupy!

 Położone na terenie nowoczesnego osiedla mieszkaniowego Delikatesy Mięsne Gzella w Ząbkach to kolejny sklep firmy w województwie mazowieckim. W ofercie placówki są pyszne wędliny i mięsa z asortymentu marki, jak również standardowe usługi firmy świadczone przez obsługę na życzenie klienta: stekowanie, mielenie i wakowanie mięsa.
W bliskim otoczeniu sklepu znajdują się miejsca parkingowe, dzięki czemu nawet zmotoryzowani będą mieli możliwość zrobienia zakupów.

O firmie

Firma Gzella rozpoczęła działalność w 1985 roku jako mały zakład z przydomowym sklepem. Mirosław Gzella wcielił w życie odważną wizję zrodzoną z pasji do jakości i dobrego smaku. Na przestrzeni 30 lat zakład stał się silną korporacją, a smaki z samego serca Borów Tucholskich trafiają na stoły w każdym zakątku Polski. Domem marki jest miejscowość Osie. To właśnie tam, w malowniczym otoczeniu powstają wysokojakościowe wyroby wędliniarskie –  niezmiennie od lat.

Oferta na otwarcie

W dniu otwarcia sklepu w Ząbkach, zapraszamy na degustację produktów z asortymentu firmy Gzella. Przez miesiąc trwać będzie również specjalna akcja lojalnościowa. Klienci otrzymają kartę, na której będą zbierać pieczątki za każde 20 zł wydane w tym punkcie sprzedaży. Sześć uzbieranych stempli upoważni do nagrodzenia konsumenta upominkiem w postaci drewnianej deski do krojenia z logo firmy Gzella.

Trzy pierwsze osoby, które powołają się na portal zabki24.pl otrzymają bony na zakupy o wartości 50 zł. każdy.

ZAPRASZAMY do nowego sklepu GZELLA w Ząbkach przy ul. Powstańców 33!

 

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »