Main Menu

Bo ograniczenia są tylko w naszych głowach!

Facebooktwitterlinkedin

26 marca 2017r. pani Agata – pracownica ząbkowskiego przedszkola „Skrzat” – pobiegnie w Półmaratonie Warszawskim. Pobiegnie dla dzieci z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę! Każdy może wesprzeć tą cenną inicjatywę. Aby wesprzeć panią Agatę wystarczy kliknąć w poniższy link:

https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/charity/3383

Pani Agata pobiegnie po raz pirwszy w półmaratonie.  Pobiegnie bo chce pomagać i by udowodnić sobie i innym, że da radę, że „ograniczenia są tylko w naszych głowach”!

Brawo Pani Agato!

Półmaraton – bieg na dystansie 21 km i 97,5 metra; konkurencja lekkoatletyczna, zaliczana do biegów długich. Zawodnicy pokonują dystans równy połowie długości biegu maratońskiego

„Kochani! Jak już większość z Was wie- 26 marca pobiegnę w 12. Półmaratonie Warszawskim. Będzie to mój pierwszy Półmaraton. Ogromne wyzwanie, ale do osiągnięcia. Chcę, aby mój start był jeszcze czymś więcej niż tylko (albo aż) świadectwem na to, że jesteśmy w stanie osiągnąć wszystkie cele jakie tylko sobie postawimy. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Ciężko było zdecydować się jaką fundację chciałabym wspomóc- chciałabym wspomóc wszystkich potrzebujących. Niestety jest to niemożliwe, zrobić to w jednym czasie.
Wybrałam pomoc dzieciom skrzywdzonym. Razem dajmy im siłę 🙂
Z góry wszystkim bardzo dziękuję za wsparcie. Do zobaczenia na mecie :)” – Agata Szymańska.

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »