Main Menu

Poszukujemy świadków śmiertelnego wypadku drogowego z miejscowości Ciemne

Facebooktwitterlinkedin

Komunikat Policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego, do jakiego doszło 07 lutego 2017r około godziny 14:00 w miejscowości Ciemne przy ulicy Wołomińskiej 217, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych Honda Civic i VW Touran, w wyniku którego jedna osoba zmarła, a cztery zostały ranne. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu opisanego zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

7 lutego 2017r około godziny 14:00 w miejscowości Ciemne przy ul. Wołomińskiej 217 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów Honda Civic i VW Touran. Ustalenia z miejsca zdarzenia wstępnie wskazują, że kierująca samochodem Honda Civic jadąc z miejscowości Wołomin w kierunku miejscowości Radzymin, w miejscowości Ciemne nie dostosowała prędkości do aktualnie panujących warunków atmosferycznych i straciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg i zjechała na przeciwległy pas ruchu. Jadący z przeciwnego kierunku jazdy samochód m-ki VW Touran uderzył w prawy bok Hondy Civic od strony pasażera. Na skutek zderzenia kierująca samochodem Honda kobieta poniosła śmierć na miejscu zdarzenia. Z samochodu m-ki VW Touran kierowca i pasażerowie zostali przewiezieni do szpitali.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn, przebiegu opisanego zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym KPP Wołomin tel. (22) 60-47-259, lub całodobowo z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie tel. (22) 776-20-21, (22) 60 47 900.

 

 

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »