Main Menu

Błoto i chodnik na niby.

Facebooktwitterlinkedin

Pan Łukasz przysłał do nas list. To kolejny mieszkaniec Ząbek, który pisze, iż nie otrzymał odpowiedzi na pytanie, które zadał miejskim urzędnikom. Pytanie dotyczyło planów remontowych ulicy. Pan Łukasz przesłał zdjęcia, a my pojechaliśmy na mały rekonesans.

Witam,

na łamach Państwa portalu był już poruszany stan niektórych dróg w Ząbkach. 

Nie było natomiast poruszanego tematu ulicy Podleśnej, która według mnie jest jedną z najgorszych ulic z Ząbkach.

Na załączonych zdjęciach po lewej stronie wzdłuż ogrodzenia widać „chodnik”.

Ciężko się po tej ulicy jeździ autem, że już nie wspomnę o pieszych czy matkach z wózkami. Ciężko przejść do końca ulicy nie brudząc butów, spodni czy wózków.

Czasami droga jest wyrównywana, jednak wystarcza to do pierwszego deszczu po którym droga wraca do stanu jak na zdjęciach.

Próbowałem dowiedzieć się w Urzędzie czy w planach miasta w najbliższych latach jest uwzględniona ulica Podleśna jednak nie otrzymałem odpowiedzi.

Będę wdzięczny za pomoc w uzyskaniu jakichkolwiek informacji dotyczących planowanych inwestycji związanych z tą ulicą.

 Pozdrawiam,

Łukasz

List i zdjęcia wysłaliśmy do UM Ząbki.  Czekamy na odpowiedz.

Wszyscy mieszkańcy Ząbek zapewne wiedzą, że nie wszystkie ulice można wyremontować od razu. Musi być na to finansowanie, a z tym jest krucho. Miasto podejmuje szereg działań, które  mają na celu poprawienie komunikacji ulic. Przy wielu ulicach w Ząbkach widać „tymczasówki”. Jedną z nich są płyty betonowe układane przy gruntowych ulicach, mające służyć jako chodnik. Takie płyty są położone również w ul. Podleśnej. Problem w tym, że płyty te położone są poniżej gruntu i gdy tylko pada deszcz znikają pod wodą. W wielu miejscach wcale ich nie widać bo są przysypane piachem z ulicy. Takie buble są przy wielu ząbkowskich ulicach. Niby jest chodnik przy gruntowej ulicy, a nie ma go. Kto robi takie „buble”?

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »