Main Menu

Ferie zimowe 2017 w bibliotece w Ząbkach!

Facebooktwitterlinkedin

Tegoroczne ferie już się skończyły. Mam nadzieję, że pozostały po nich miłe wspomnienia.

Miejska Biblioteka Publiczna w Ząbkach już po raz kolejny włączyła się w organizowanie zajęć plastycznych dla najmłodszych czytelników, którzy pozostali na czas ferii w mieście. 

  Zajęcia odbywały się przez cały drugi tydzień ferii  od 20.02. do 24.02. 2017r. w godzinach 11:00-12:15

W ciągu tego tygodnia dzieci miały okazję wykonać mnóstwo ciekawych prac plastyczno-technicznych. Na pierwszych zajęciach przenieśliśmy się do świata „Królowej Śniegu”, przepięknej baśni Hansa Christiana Andersena. Przy pomocy kilku ilustracji i własnej wyobraźni dzieci próbowały odtworzyć wnętrze pałacu Królowej. Kolejne zajęcia wymagały już nieco większej zręczności , gdyż robiliśmy łapacz złych snów. Największą radość naszym uczestnikom sprawiło malowanie witrażu, którego tematem był podwodny świat. Choć już wszystkie dzieci  były na balu karnawałowym w swoich przedszkolach i szkołach,  to u nas klimat ten zagościł na czwartych zajęciach. Nasi podopieczni zrobili przepiękne kolorowe maski Arlekina. Ostatnie piątkowe zajęcia zostały poświęcone zwierzętom wokół nas. Tydzień minął nam bardzo szybko i z żalem się żegnaliśmy, ale nic straconego bo za rok znowu się spotkamy.

Wszystkim, którzy uczestniczyli w tegorocznych feriach zimowych pod hasłem „Zimą wkoło jest wesoło” dziękujemy i zapraszamy na kolejne- za rok!!!!!!!!!!!!

Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »