Main Menu

Kluczyki były w kurtce wiszącej przy drzwiach, złodziej odjechał autem

Facebooktwitterlinkedin

W minionym tygodniu otrzymywaliśmy od mieszkańców Ząbek informacje o „grasujących” na terenie miast złodziejach. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie potwierdzają te informacje. UWAGA! KRADNĄ WSZYSTKO!

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że za ostatni kradzieżami na terenie Ząbek może stać dwóch ludzi. Byli widziani przy furtce jednego z domów, do którego dokonano włamania i najprawdopodobniej ich wizerunki zarejestrowały kamery umieszczone na okolicznych posesjach. Policja nie potwierdza tych szczegółów ze względu na dobro śledztwa.

07.03.2017 Nieznany sprawca dokonał kradzieży czterech kół z pojazdu zaparkowanego na ulicy w Ząbkach. Suma strat 2 800 PLN.

08.03.2017 Nieznany sprawca wyważył drzwi balkonowe domu w Ząbkach i dokonał kradzieży biżuterii oraz pieniędzy w kwocie 29 000PLN. Suma strat 45 000 PLN.

08.03.2017 Nieznany sprawca ukradł z wnętrza pojazdu zaparkowanego na parkingu sklepowym w Ząbkach: laptop, telefon komórkowy, kartę SIM, zestaw kluczy. Straty wynoszą 3 500 zł.

09.03.2017 Mieszkaniec Kuźnic powiadomił o fakcie kradzieży z włamaniem do kontenera stojącego na terenie budowy osiedla mieszkalnego. Dwóch nieznanych mężczyzn pokonało zabezpieczenie kontenera, a następnie z wnętrza kontenera zabrali  10 sztuk krążków przewodu elektrycznego miedzianego, które łącznie zawierały 1000m przewodu podtynkowego. Suma strat 12 500zł.

10.03.2017 Mieszkaniec Ząbek powiadomił o kradzieży czterech felg aluminiowych wraz z oponami, które przechowywał na miejscu parkingowym w garażu podziemnym wielostanowiskowym w Ząbkach. Straty wynoszą 1 000zł.

10.03.2017 Nieznany sprawca wyważył drzwi tarasowe w domu jednorodzinnym w Ząbkach i ukradł biżuterię o wartości 2 000 zł.

W Ząbkach miał miejsce również wypadek na przejściu dla pieszych. 6-go marca ok. godz. 16:00 na przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego (skrzyżowanie z ul. Szwoleżerów) samochód osobowy  marki Opel potrącił pieszą przechodzącą prawidłowo przez jezdnię.

W Markach nieznany sprawca włamał się do domu, z kurtki wiszącej przy drzwiach ukradł kluczyki do samochodu i zabrał auto zaparkowane na posesji. Samochód został odnaleziony na parkingu w Warszawie.

(źródło: KPP Wołomin, informacje własne)

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »