Main Menu

Złodzieje w Ząbkach! Kradną rowery i samochody!

Facebooktwitterlinkedin

Sezon „rowerowy” już się rozpoczął. Dla złodzieja „sezon” trwa okrągły rok. I nie tylko rowery kradną. W minionym tygodniu w Ząbkach zginął jeden rower i dwa samochody osobowe. Do poważnych wypadków drogowych doszło w Wołominie. Kierowca na “podwójnym gazie”uciekał policji, w innym miejscu osiemdziesięciolatek potrącił nastolatka na oznakowanym przejściu dla pieszych.

24.03.2017 Nieznany sprawca, z terenu posesji w Ząbkach, dokonał kradzieży roweru m-ki Giant Talon koloru niebieskiego, na kołach 26 calowych . Straty wynoszą 1500 zł

24.03.2017 Kradzież samochodu marki Toyota Avensis, koloru czarnego, rok prod. 2016. Suma strat 107 700 zł.

24.03.2017 Kradzież samochodu marki Skoda Octavia kombi, koloru granatowego, rok prod. 2006. Suma strat 35 000 zł.

Niebywałą lekkomyślnością wykazał się 41-letni Andrzej Sz, który prowadził auto będąc pod wpływem alkoholu. Mężczyzna uciekając przed policją ulicami Wołomina, spowodował kolizję, w której ucierpiały dwie osoby jadące innym samochodem oraz 13-sto letni syn sprawcy. Andrzej Sz. usłyszał już zarzut spowodowania wypadku w ruchu drogowym oraz kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości – 1,5 promila. Prokurator rejonowy w Wołominie zastosował też wobec Andrzeja Sz. policyjny dozór oraz poręczenie majątkowe. Teraz oprócz utraty prawa jazdy i wysokiej grzywny może mu grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

W sobotę w Wołominie na oznakowanym przejściu dla pieszych kierujący autem 81-letni kierowca potrącił 16 -letniego pieszego. Chłopak pomimo reanimacji zmarł.

W Jadowie policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. Miał 3.3 promila w wydychanym powietrzu!

(źródło:KPP Wołomin)

Facebooktwitterlinkedin