Main Menu

Awaria systemu informacji pasażerskiej! Ząbkobusy bez kontroli.

Facebooktwitterlinkedin

Awaria systemu dynamicznej informacji pasażerskiej kiedyprzyjedzie.pl. Problem powinien zostać rozwiązany dziś (środa 17 marca). O tym jak powinien działac system pisaliśmy TU.

Operator systemu dynamicznej informacji pasażerskiej kiedyprzyjedzie.pl z którego korzysta ząbkowska komunikacja miejska poinformował, że od dnia wczorajszego od godzin popołudniowych występują problemy z funkcjonowaniem systemu. W dniu wczorajszym część aplikacji zainstalowanych w telefonach nie mogło nawiązać łączności z serwerem usługodawcy i ściągnąć danych. W dniu dzisiejszym (środa) łączność z serwerem utraciły autobusy. W związku z powyższym do czasu usunięcia awarii system udostępnia tylko dane rozkładowe, a nie dane o rzeczywistym czasie odjazdu.

Problemy wynikł ze zmian konfiguracji domeny kiedyprzyjedzie.pl  i ma charakter przejściowy i są związane z faktem, że pełne rozpropagowanie tych zmian na serwery DNS różnych dostawców internetowych, z usług których Państwo korzystają, może zająć różny czas – zależny od ustawień danego operatora. W dniu dzisiejszym w ciągu dnia powinno wrócić do normy.

Awaria nie wpływa na kursowanie autobusów, które kursują normalnie.

UM Ząbki

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »