Main Menu

Festyny, zawody i inne atrakcje – Dzień Dziecka w Ząbkach!

Facebooktwitterlinkedin

3 czerwca 2017r. zapraszamy wszystkich na plenerowe imprezy organizowane w Ząbkach z okazji Dnia Dziecka. Pikniki Rodzinne! Nie może zabraknąć żadnego dziecka!

Dzień Dziecka z MSC i Szkołą Podstawową nr 1

Miejskie Centrum Sportu i Szkoła Podstawowa nr 1 w Ząbkach zapraszają na piknik z okazji  Dzień Dziecka w sobotę, 3 czerwca od godz. 11:00 na terenie Miejskiego Centrum Sportu w Ząbkach, ul. Słowackiego 21. Od godz. 9:00 zawody pływackie.

W programie imprezy:

Dmuchane zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa, występy dzieci z SP 1, pokazy karate, występ Miejskiej Orkiestry Dętej, słodka kawiarenka, loteria fantowa, grill i wiele innych atrakcji. Zapraszamy!

Dzień Dziecka przy Szkole Podstawowej nr 2 i Festyn Rodzinny

W sobotę 3 czerwca. w godz. 10.00 – 13.00 zapraszamy na Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka organizowany przy Szkole Podstawowej nr 2 w Ząbkach (ul. Batorego 11)

W programie:

dmuchane zamki i zjeżdżalnie, malowanie twarzy, występy na scenie, loteria fantowa, zawody sportowe, wóz strażacki, pieczenie ciasteczek, dania z grilla, konkursy. Zapraszamy!

Festyn Rodzinny przy Szkole Podstawowej nr 3

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję słynnego na całą okolicę Festynu Rodzinnego w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach (ul. Kościelna 2)!
Do zobaczenia 3 czerwca 2017! Od godz. 9:00 do 13:00
Festyn to coroczna, organizowana przez Rodziców i Uczniów oraz Nauczycieli, impreza charytatywna odbywająca się na terenie naszej ukochanej Szkoły. Zapraszamy wszystkie dzieci z rodzinami do wspólnej zabawy 🙂 Jak zawsze przy okazji zbierać będziemy fundusze na potrzeby szkolnej społeczności.

Rada Rodziców SP 3

Zapraszamy!

(foto ze strony Rady Rodziców SP3)

Facebooktwitterlinkedin