Main Menu

GRAPLA czyli pierwsza w Ząbkach Wypożyczalnia Gier Planszowych!

Facebooktwitterlinkedin

Rynek gier planszowych nieustannie od paru lat przeżywa prawdziwy rozkwit! Gry planszowe spotykamy coraz częściej, w szkołach, w domach i na większości wydarzeń organizowanych dla dzieci. Młodsi i starsi „gracze” coraz więcej wolnego czasu spędzają z przyjaciółmi właśnie przy nowoczesnych planszówkach.

Krótkie, szybkie, a także takie kilkugodzinne rozgrywki z ogromem elementów i wciągającymi mechanikami są umilaczami czasu.

Rozwój rynku planszówek, coraz większa ilość tytułów, pozwalających na ciekawe rozgrywki sprawiają też, że zakupy do własnej biblioteczki mogą okazać się znaczące dla domowego budżetu. Jednocześnie można trafić na gry, które niekoniecznie będą odpowiednie dla każdego grającego. Zakupiony tytuł może wylądować na półce i tam pozostać na zawsze. Ząbkowska firma znalazła prosty sposób aby ułatwić graczom wybór nowej gry.

Księgarnia Orla, która dzięki zaangażowaniu w organizację bardzo fajnych i kreatywnych inicjatyw wśród społeczności ząbkowskiej, otrzymała status Ambasadora Ząbek, ruszyła z nowym projektem. Zainspirowani przez wielu mieszkańców Ząbek uruchomili Wypożyczalnię Gier Planszowych. Można tu zapoznać się z tytułami, sprawdzić, czy nam odpowiadają i dopiero wówczas podjąć decyzję o zakupie.

GRAPLA – pod taką nazwą działa teraz projekt, stricte związany z grami planszowymi, daje możliwość wypożyczani gier planszowych. W ofercie wypożyczalni można znaleźć wiele świetnych i znanych tytułów, a także gry zaawansowane, kosztujące czasem nawet kilkaset złotych. Całość dostępna w bardzo przystępnych cenach, a przy opcji zakupu gry wypożyczenie jest darmowe. Dodatkowym atutem jest też darmowe testowanie gier podczas pobytu w Orla Cafe.

Pełną listę wraz z cennikiem aktualnie dostępnych tytułów możecie znaleźć na stronie internetowej https://grapla.pl/wypozyczalnia

 

Facebooktwitterlinkedin