Main Menu

INTERAKTYWNE przedstawienie z szantami i łodzią z wielkim pirackim żaglem w MOK Ząbki!

Facebooktwitterlinkedin

Miejski Ośrodek Kultury w Ząbkach (ul. Słowackiego 21, trybuna sportowa) zaprasza w sobotę, 20 maja o godz. 10:30 na przedstawienie dla dzieci młodszych, pt.: Piraci i tajemnicza wyspa. Wstęp wolny!

Piraci i tajemnicza wyspa” to historia piratów poszukujących przygód  na nieznanych morzach w której uczestniczą również dzieci. A zaczęło się od znalezienia butelki z mapą skarbów legendarnego Korteza.

Pirat, majtek Gordon, ucieka z łajby kapitan Gwendolindy  i spotyka na swojej drodze Krakena, potwora morskiego o łagodnym usposobieniu, który staje się jego przyjacielem. Gwendolinda zaś uczy się  z dziećmi rozładowywać złość po stracie załogi. Gordon tymczasem  podstępem zabiera Gwendolindzie mapę skarbów, a nawet odbiera jej po potyczce na miecze ich wspólną kiedyś łódź i  sam wyrusza na poszukiwanie skarbu Korteza. Gwendolinda  nie poddaje się i wpław dociera pierwsza na Isla de Kataros , aby razem z dziećmi  odszukać drogę do skarbu. Odkrywają wspólnie skrzynię Korteza , a w niej największy skarb piratów. Cóż to jest? Przekonacjcie się sami…

 

(źródło: MOK Ząbki)

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)