Main Menu

Niedzielne utrudnienia komunikacyjne w Ząbkach! Komunie, marsz i bieg.

Facebooktwitterlinkedin

W niedzielę 14 maja 2017r. w trzech zabkowskich parafiach będą Pierwsze Komunie Święte, około południa ulicami masta przejdzie  Marsz dla Życia i Rodziny i odbędzie się Bieg Ząbkowski. Będą utrudnienia komunikacyjne w okolicach kościołów, na trasie przemarszu i w okolicach miejskiego stadionu.

14 maja 2017r. we wszystkich trzech kościołach odbędą się Pierwsze Komunie Święte. W parafii pod wezwaniem Trójcy Św. przy ul. Piłsudskiego 46 o godz. 10:00, w parafii p.w. Miłosierdzia Bożego przy ul. 11-go Listopada 4 o godz. 10:00 i 13:00, w parafii p.w. Zesłana Ducha Świętego przy ul. Powstańców 30 o godz.9:30  Wzmożony ruch samochodów w okolicach wszystkich kościołów zacznie się trzydzieści minut przed mszami komunijnymi. Będą również problemy z parkowaniem pojazdów w okolicach kościołów.

Tego dnie odbędzie się również Marsz „KIERUNEK ŻYCIE I RODZINA”, którego organizatorem jest Fundacja WZRASTAJ Edukacja Kultura Sport.  Marsz wyruszy, ok godz. 12.30 z ul. Kościelnej, tuż obok parafii p.w. Zesłania Ducha Świętego w Ząbkach(ul. Powstańców 30), a zakończy się na stadionie miejskim, wspólnym polonezem i atrakcjami dla dzieci.

Również w niedzielę odbędzie się X Bieg Ząbkowski. O godz. 11:50 z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Słowackiego 21 wystartują pierwsi zawodnicy. Ostatni biegacze wyruszą na trasę o godz. 14:00.  Start i meta usytuowane będą na stadionie miejskim, a trasa biegu będzie wiodła ulicami oraz drogami leśnymi w pobliżu M.O.S.iR. Wiecej inrofmacji o biegu na stronie MOSiR-u Ząbki.

(źródła: UM Zabki, p.p.w Trójcy Św. Miłosierdzia Bożegoi Zesłania Ducha Św., MOSiR Ząbki))

 

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »