Main Menu

Tylko dziś można zarejestrować się i brać udział w konsultacjach dotyczących Budżetu Obywatelskiego w Ząbkach!

Facebooktwitterlinkedin

Szanowni Państwo,

do końca dnia 04.05. można rejestrować się na konsultacje w sprawie Budżetu Obywatelskiego w Ząbkach, które Urząd Miasta organizuje we współpracy z projektem „W Dialogu”.

Zachęcamy Państwa do rejestrowania się oraz uprzejmie prosimy o rozpowszechnianie informacji o konsultacjach na Państwa stronach internetowych i stronach na Facebooku. Poniżej przesyłamy informacje na temat konsultacji.

Budżet obywatelski w Ząbkach? Urząd Miasta zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych

Czy w Ząbkach powinien zostać uruchomiony budżet obywatelski? Urząd Miasta, we współpracy z zespołem projektu „W Dialogu”, organizuje konsultacje społeczne z mieszkańcami, aby dowiedzieć się, czy chcieliby współdecydować o wydatkowaniu części miejskiego budżetu. Konsultacje wspierane są przez platformę internetową „wDialogu”, poprzez którą mieszkańcy mogą zarejestrować konto, zapisać się na konsultacje, zapoznać się z materiałami informacyjnymi, a także wziąć udział w debacie tekstowej.

Projekt „W Dialogu”, wspierany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, to interdyscyplinarny zespół tworzony przez Uniwersytet Warszawski, Politechnikę Warszawską, Stowarzyszenie „Miasta w Internecie”, Polski Związek Głuchych i Spółdzielnię Socjalną „Fado”, a także Studio Promocji MIT. Stworzona przez zespół projektowy platforma internetowa „wDialogu” wspiera organizację konsultacji społecznych w Urzędach Miast i umożliwia udział w konsultacjach mieszkańcom.

Do udziału w konsultacjach zapraszamy wszystkie osoby zamieszkałe na terenie Ząbek, które ukończyły 16 lat. Rejestracja trwa do końca 04.05.2017.

Mieszkańcy sami mogą wybrać formę udziału w debacie:

  • spotkanie bezpośrednie – 18 maja br. godz. 18:00 sala im. F.A. Haydera Urzędu Miasta Ząbki, ul. Wojska Polskiego 10. Mieszkańcy chętni do udziału w spotkaniu zobowiązani są zgłosić się mailowo lub telefonicznie do Biura Promocji, Kultury, Sportu i Zdrowia (e-mail: promocja@zabki.pl lub joanna.wysocka@zabki.pl, tel. 22 51 09 793),
  • dyskusję na forum tekstowym na platformie zabki.wdialogu.is.uw.edu.pl (w dniach 05.05-06.05) Należy wejść w panel mieszkańca, zarejestrować się i uzupełnić następujące dane:

– wpisać wiek,

– ustawić na mapie orientacyjny obszar zamieszkania (wystarczy ustawić miasto).

Następnie dane te należy zapisać. Brak uzupełnionych informacji uniemożliwi rejestrację na konsultacje. Po rozpoczęciu konsultacji, tj. od 05.05 zarejestrowani uczestnicy będą mogli wziąć udział w debacie tekstowej.

Pod adresem platformy w panelu mieszkańca (zabki.wdialogu.is.uw.edu.pl) znajduje się instrukcja rejestracji i logowania, a także zapisów na debaty. W razie problemów z rejestracją prosimy o kontakt pod adresem mailowym wdialogu@uw.edu.pl.

Wszystkie informacje o projekcie znajdą Państwo pod adresem www.wdialogu.uw.edu.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach!

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)