Main Menu

Muzyczne Ząbki! Jeden weekend, dwie imprezy!

Facebooktwitterlinkedin

W najbliższy weekend mieszkańcy Ząbek i ich goście będą mogli posłuchać dobrej muzyki. A na dzieci czekają atrakcje. Zapraszamy!

W sobotę, 24 czerwca br. w Parku Miejskim od godz. 14:00 Festyn z okazji 50-ciolecia nadania praw miejskich Miastu Ząbki. Na ząbkowskiej scenie wystąpi Złoty Maanam z niezapomnianymi przebojami. Będziemy mogli również posłuchać, znanego z programu The Voice of Poland, Patryka Krajewskiego z zespołem. Będą uczestnicy „Wakacji Artystycznych” pod kierunkiem Beaty Kurdy, będą występy dzieci i młodzieży z Ząbek, teatr uliczny, będą dmuchańce, stoiska ze słodyczami, gry i zabawy dla dzieci. Warto przyjść! Zapraszamy! 

W niedzielę 25 czerwca o godzinie 20:00 w Parku Miejskim im. Szuberta odbędzie się Koncert Galowy III-go Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Musicalowej im. G. Gershwina o statuetkę „Funny Face”. Festiwal w swoim założeniu ma na celu prezentację dorobku wybitnych kompozytorów i librecistów musicalowych.

W dniu Koncertu Galowego od godz. 15:00  odbędą się bezpłatne badania wykonane przez przychodnię Multi-Medica z Zielonki, a na dzieci czekać będą darmowe dmuchańce.

Podczas tegorocznej edycji festiwalu, Jerzy Hoffman otrzyma nagrodę środowisk twórczych Ukrainy.

Imprezy mają charakter otwarty. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Ząbek i gości.

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »