Main Menu

Pierwsza przychodnia w Ząbkach honoruje Kartę Dużej Rodziny!

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

Centrum Medyczne LeczyMed przystąpiło do ogólnopolskiego projektu “Karta Dużej Rodziny” prowadzonego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Dzięki temu w placówkach w Ząbkach na ul. Krasickiego 14 oraz ul. Miłej 23 (stomatologia) posiadacze karty, po ich okazaniu w rejestracji, będą mieli 5% zniżkę na wizytę prywatną. Karta Dużej Rodziny pozwoli też na ułatwiony dostęp do lekarzy specjalistów w ramach wizyt prywatnych poprzez rejestrację za pomocą infolinii LeczyMed (przy rejestracji należy powołać się na członkostwo w Programie). W Ząbkach to pierwsza placówka medyczna, która honoruje Kartę Dużej Rodziny.

Karta Dużej Rodziny przysługuje niezależnie od uzyskiwanych dochodów rodzinom z co najmniej trójką dzieci:

– w wieku do ukończenia 18 roku życia,

– w wieku do ukończenia 25 roku życia, w przypadku gdy dziecko uczy się w szkole lub w szkole wyższej,

– bez ograniczeń wiekowych, w przypadku dzieci legitymujących się orzeczeniem o umiarkowanym albo znacznym stopniu niepełnosprawności.

Aby otrzymać Kartę Dużej Rodziny należy złożyć wniosek w gminie – urzędzie miasta, urzędzie gminy lub ośrodku pomocy społecznej – odpowiadającej miejscu zamieszkania. Wykaz instytucji przyjmujących wnioski o przyznanie Karty Dużej Rodziny znajduje się na stronie projektu.

W przychodni CM LeczyMed obowiązują także zniżki na kartę Programu „Jestem z Ząbek” (popularna Zniżka na Dowód) – którą bezpłatnie można otrzymać w Urzędzie Miasta, Kartą Powiatową Rodziny, przychodnia obsługuje również pacjentów PZU Zdrowie i innych firm ubezpieczeniowych – o szczegóły należy pytać w recepcji lub telefonicznie.

(źródło: Leczy Med)

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin