Main Menu

Podyskutujmy o bezpieczeństwie w Ząbkach!

Facebooktwitterlinkedin

W środę 15 listopada br. zapraszamy na debatę „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie –możesz mieć na nie wpływ” w Urzędzie Miasta Ząbki o godz. 18:00.

Komendant Powiatowy Policji w Wołominie,  policjanci z komisariatu w Ząbkach oraz przedstawiciele władz samorządowych z Ząbek serdecznie zapraszają mieszkańców Ząbek do udziału w debacie społecznej w ramach cyklu “Porozmawiamy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ”.

Spotkanie odbędzie się: 15 listopada 2017r (środa) o godzinie 18:00 w Urzędzie Miasta Ząbki przy ul. Wojska Polskiego 10.

Tematem spotkania, podobnie jak poprzedniego, będą przede wszystkim problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie “Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, priorytetowe działania dzielnicowych, przedsięwzięcia z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadające na zgłaszane zagrożenia, aplikacja “Moja Komenda” oraz bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym.

W trakcie trwania debaty oraz po jej zakończeniu mieszkańcy będą mogli bezpośrednio spotkać się i porozmawiać o swoich problemach z policjantami dzielnicowymi.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Ząbek oraz powiatu wołomińskiego do udziału w debacie.

KPP W WOŁOMINIE

 

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »