Main Menu

Radość z wygranej!

Facebooktwitterlinkedin

W niedzielę  w meczu z drużyną Zamek Ciechanów siatkarze z klubu KS Siatkarz Ząbki pokonali przeciwnika 3:1. Brawo!

Niedzielne spotkanie zaczęło się od błędów siatkarzy z Ząbek, którzy stracili pierwszego seta – 22:25. Fatalny początek zmotywował zawodników z Ząbek i kolejne sety wygrywali 26:24; 25:19 i 25:16. Spotkanie, po zaciętej walce, zakończyło się wynikiem 3:1 dla zawodników z ząbkowskiej drużyny.

Siatkarz Ząbki grał w składzie: Szymon Owczyński, Konrad Pawłowski, Łukasz Grzelak, Mateusz Krysik, Tomasz Krzyszczak, Tomasz Grzywacz, Kacper Palonka, Andrzej Paradowski, Damian Pacholski, Artur Łukasiewicz, Dawid Strzyżewski, Damian Święcki, Michał Kruszewski, libero Adrian Oleba

Relację ze spotkania można obejrzeć na profilu FB Siatkarza Ząbki (TU).

Klub Sportowy Siatkarz Ząbki został założony w 2013 roku w Ząbkach. Założycielami i członkami klubu są mieszkańcy Ząbek i okolic. Siatkarze trenują pod okiem trenera Mariusza Firszta w Gimnazjum nr 2 przy ulicy Batorego

Misją Klubu jest integracja pasjonatów siatkówki, zdrowa rywalizacja i popularyzacja tego sportu wśród mieszkańców Ząbek i okolic.

(źródło: Siatkarz Ząbki, foto: Julia Godziejewska)