Main Menu

V Jarmark Bożonarodzeniowy w Ząbkach

Facebooktwitterlinkedin

Miasto Ząbki oraz Stowarzyszenie “Bazar Ząbki” mają przyjemność zaprosić na Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się na Bazarku Miejskim w Ząbkach, w dniach 18- 23 grudnia 2017r.

Święta Bożego Narodzenia należą do najważniejszych świąt dla Polaków. Pragniemy zatem przeżyć je jak najpiękniej w gronie najbliższych, kultywując staropolskie obyczaje, smakując tradycyjnych potraw.
W oczekiwaniu na ten magiczny czas zapraszamy Państwa na V JARMARK BOŻONARODZENIOWY w Ząbkach, który odbędzie się na Bazarku Miejskim w dniach od 18 do 23 grudnia br.

Głównym założeniem Jarmarku jest pielęgnowanie polskich tradycji związanych z tymi magicznymi świętami. Czas jest doskonały , bowiem podczas robienia świątecznych zakupów na Bazarku Miejskim możemy dokupić niezbędne dekoracje i poczuć niesamowity klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Do udziału w kiermaszu zachęcamy rękodzielników, artystów, rzemieślników, wytwórców produktów regionalnych, koła gospodyń wiejskich oraz klientów do tłumnego udziału w jarmarku.

Aby już teraz zarezerwować stoisko, należy zadzwonić do Biura Promocji Miasta pod nr tel. 22 5109-792 lub 22 5109-793.
Organizatorem kiermaszu jest Miasto Ząbki oraz Stowarzyszenie “Bazar Ząbki”

informacja prasowa: UM Ząbki

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)