Main Menu

Zaproszenie na warsztaty dla kobiet

Facebooktwitterlinkedin

Zaproszenie na warsztaty: Fakty i mity „Kobiecych problemów” a jeśli już fakty – co z tym zrobić, któe odbędą się w środę, 15 listopada o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Słowackiego 21 w Ząbkach (budynek trybuny) . Wstęp wolny.
Warszataty skierowane są do kobiet, które miewają bóle miednicy i pleców. Na warsztacie dla kobiet, pt: Fakty i mity na temat „Kobiecych problemów” a jeśli już fakty – to co z tym zrobić,? będzie o rehabilitacji okołoporodowej, uro-ginekologii oraz niezdiagnozowanych bólach miednicy i placów. Spotkanie poprowadzą prowadzą fizjoterepeutki i specjalistki w zakresie uro-ginekologii systemu Physio Pelviva: Karolina Talaga oraz Joanna Banach. Panie będą również odpowiadały na pytania uczestniczek.

Dla zainteresowanych warsztatami Pań, które będą w towarzystwie dziecka, przewidziana jest możliwość pozostawienia swojej pociechy pod opieką wykwalifikowanego pedagogia, przygotowanego na taką okazję.

 

Spotkanie jest organizowane przez Gabinet Holis z Warszawy (www.gabinetholis.pl ) i odbywa się pod patronatem Burmistrza Miasta Ząbki.

 

Facebooktwitterlinkedin