Main Menu

„DAWANIE GWIAZD” CZYLI IX EDYCJA ZBIÓRKI CHARYTATYWNEJ „A MY DO BETLEJEM”

Facebooktwitterlinkedin

Po raz dziewiąty w gościnnych progach Teatru Rampa odbędzie się wydarzenie kulturane – zbiórka charytatywna na rzecz dzieci z Zespołem Downa. Impreza organizowana jest przez Fundację AND I AM UP 9 grudnia o godz. 16:00. Wspólnie z Fundacją zapraszamy wszystkich ludzi o wielkich sercach!

W dniu 9 grudnia 2017 odbędzie się dziewiąta już edycja zbiórki charytatywnej o charakterze wydarzenia kulturalnego w warszawskim Teatrze RAMPA na Targówku.

Rozpoczynamy  o godz. 16.00 wspaniałym przedstawieniem dla dzieci „DZIEŃ DZIECKA”.W roli głównej zobaczymy znanego polskiego aktora teatralnego i filmowego Macieja Gąsiorka, który tego wieczoru poprowadzi spotkanie z uczestnikami wydarzenia-„Wielkimi o wielkim sercu”.

W programie:

Wspaniały występ Pawła Zaręby, finałowego uczestnika programu „MAM TALENT”,  występ kabaretu niespodzianki i popularnych artystów kabaretowych  to następne atrakcje wraz z niezwykle emocjonującą aukcją charytatywną, na której będziemy licytować  elegancki prezent aukcyjny Szanownej Małżonki Prezydenta RP-Pani Agaty Kornhauser –Dudy, przekazany specjalnie na ww. zbiórkę z osobistą dedykacją. Dalej- atrakcyjne prezenty sportowe Szlachetnych Sportowców Międzynarodowej  Klasy: Agnieszki Radwańskiej i  wspaniałego Marcina Gortata. Będzie też do wylicytowania nowa  książka Beaty Pawlikowskiej, opatrzona osobistą dedykacją: „Życie jest wolnością” , przepiękna biżuteria Zu Design i płyty najbardziej popularnych kabaretów z osobistymi autografami  artystów! Zapraszamy również do udziału w licytacji fanów Korteza, Agnieszki Chylińskiej i Ani Dąbrowskiej…

Niezapomniany wieczór zakończy tradycyjnie zabawa z piłeczkami, ze wspaniałymi fantami i nagrodami, przeznaczonymi dla najmłodszych uczestników.

Zaproszenia-cegiełki można zamówić, pisząc na adres fundacji: calineczka71@gmail.com lub pod nr tel.: 608315015.

 Zapraszam i pozdrawiam serdecznie z wyrazami szacunku i sympatii.

Joanna Dąbrowska

FUNDACJA   AND I AM UP

www.aiau.pl

Fundacja And I’m Up działa od 2009 roku, służąc dzieciom z zespołem Downa. Walczy o stworzenie dzieciom z zespołem Downa możliwości do normalnego rozwoju. Jej działania obejmują:
uruchomienie pierwszej w Polsce specjalistycznej poradni dla dzieci z zespołem Downa,
organizację festynów i spektakli charytatywnych,
szerzenie wiedzy na temat zespołu Downa,
gromadzenie osób, którym nie jest obojętny los dzieci z zespołem Downa,
zbieranie od nich środków materialnych – aby wspólnymi siłami pomagać dzieciom.

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »