Main Menu

Bilety kolejowe kupuj przez interenet!  Teraz to proste.

Facebooktwitterlinkedin

15 stycznia ruszyła nowa platforma sprzedaży biletów PKP stworzona przez PKP Informatykę – Bilkom 2. To prosty i bardzo intuicyjny sposób na zakup biletów kolejowych. W jednym miejscu i w jednej transakcji można kupi bilety, po które do tej pory trzeba było kupić iść do kas na dworcach PKP.

Bilkom 2 to rewolucja w sprzedaży i wyszukiwaniu połączeń za pośrednictwem internetu. Strona ma nową szatę graficzną i zupełnie nowe możliwości zakupu biletów zintegrowanych. W sposób czytelny widać trasę przejazdu (używając do tego „koralikowego”, znanego z tramwajów, opisu kolejnych stacji) oraz wyszukuje najlepsze oferty dla pasażerów.  System wskazuje najtańsze połączenia, a nawet zadaje pytania i sugeruje inne rozwiązania.

System uwzględnia wiele różnych ulg dla pasażerów w trakcie jednej transakcji. Przedsiębiorcy bez problemu zamówią przez portal faktury na łączone bilety. Podróżujący z dziećmi otrzymają podpowiedz, że najkorzystniej jest kupić bilet rodzinny.

System podpowiada, sugeruje ułatwienia, pomaga wybrać optymalne połączenie, zakupić najlepszy bilet ale również ułatwia zwrot czy zmianę biletu. To działa już dziś, a plany i projekt dotyczące platformy sięgają dużo dalej.

(źródło: rynek-kolejowy.pl)

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »