Main Menu

Jest strażakiem i od ponad dekady pomagał innym. Teraz sam potrzebuje pomocy

Facebooktwitterlinkedin

Nie nasz lokalny bohater, nie sąsiad, ale kolega z pracy brata mieszkanki Ząbek, pani Marzeny.  Bohater na pewno, bo oni wszyscy codziennie są bohaterami. A dziś proszą wszystkich Polaków o pomoc dla chorego kolegi z jednostki.

Strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Szczytnie, proszą o pomoc dla kolegi, u którego zdiagnozowano złośliwego chłoniaka. 32-letni Karol potrzebuje środków na konsultacje i nierefundowane leczenie zagraniczne.

Mł. asp. Karol Wojciechowski ma 32 lata, dwójkę cudownych, małych dzieci i wspierającą żonę. W marcu 2017 roku zdiagnozowano u niego nowotwór, który okazał się być złośliwym chłoniakiem, rozlanym z dużych komórek B. Niestety jak się teraz okazało, jest nawrotowy. Strażak ponownie poddawany jest chemioterapii – dwa miesiące po zakończeniu pierwszej serii.

Karol potrzebuje teraz środków na konsultacje i nierefundowane leczenie poza granicami kraju.  Każdy kto chciałby wesprzeć Karola w walce z rakiem, może wpłacać dowolne kwotyWięcej informacji znajdziecie >> TUTAJ!

– Za każdą nawet symboliczną wpłatę w imieniu Karola serdecznie dziękujemy – mówią jego koledzy.

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »