Main Menu

Naukowa Stacja Zabaw w Ząbkach? TAK jeśli ją wyklikamy!

Facebooktwitterlinkedin

Miasto Ząbki gra o kolejną nagrodę, tym razem może zdobyć Naukową Stację Zabaw w konkursie Fundacji PGNiG. Głosować trzeba codziennie. Celem konkursu jest edukacja – czym jest smog, jak mu zapobiegać, ale też jak funkcjonować, kiedy już jest. Zapraszamy do głosowania.

Miasto Ząbki wskazało działkę zlokalizowaną przy ulicy Sowińskiego (na tyłach dawnego Gimnazjum nr 2) jako miejsce gdzie może zostać wybudowana Naukowa Stacja Zabaw PGNiG. Głosowanie odbywa się na stronie www.powietrzebezsmieci.pl. Każdy głosujący może oddać 1 głos dziennie. Aby głos był ważny trzeba poprawnie odpowiedzieć na pytanie, które zostanie wyświetlone na ekranie. Jeśli odpowiedz nie jest prawidłowa można ją dowolną ilość razy poprawiać. Każdy Głosujący może głosować 1 (jeden) raz w ciągu danego dnia.

Głosowanie trwać będzie od 24.01.2018 r. o godz. 00:00 i kończy się z dniem 28.02.2018 r. o godzinie 23.59.59.

Głosowanie odbywać się będzie w pięciu etapach. W ramach każdego z etapów internauci będą mogli oddawać swoje głosy na Lokalizacje, które ich zdaniem zasługują na wybudowanie na ich terenie Naukowej Stacji Zabaw. Po każdym etapie Głosowania wybrana zostanie 1 (jedna) Lokalizacja, która zdobyła największą liczbę głosów w przeliczeniu na liczbę mieszkańców gminy, w której zostanie wybudowana Naukowa Stacja Zabaw.

Etap I od dnia 24.01.2018 r. do dnia 31.01.2018 r.;

Etap II od dnia 01.02.2018 r. do dnia 08.02.2018 r.;

Etap III od dnia 09.02.2018 r. do dnia 15.02.2018 r.;

Etap IV od dnia 16.02.2018 r. do dnia 22.02.2018 r.;

Etap V od dnia 23.02.2018 r. do dnia 28.02.2018 r.

Po każdym z etapów zostanie wybrana lokalizacja, która zdobędzie najwięcej głosów (w przeliczeniu na ilość mieszkańców).

Aby oddać głos w Głosowaniu Głosujący należy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlającymi się w Serwisie. Głosujący wybiera Lokalizację, na którą chce oddać swój głos spośród wskazanych w Serwisie oraz podaje swój adres e-mail, na który otrzyma link aktywacyjny. Po kliknięciu w otrzymany link aktywacyjny Głosujący przekierowany jest do strony w Serwisie zawierającej materiał edukacyjny dotyczący smogu/zanieczyszczenia powietrza. W przypadku oddania głosu przez Głosującego w Głosowaniu po raz kolejny, Głosujący po podaniu ww. adresu e-mail przekierowywany jest bezpośrednio do strony z materiałem edukacyjnym. Aby dokończyć Głosowanie należy zapoznać się z wskazanym w ust. 5 powyżej materiałem edukacyjnym i poprawnie odpowiedzieć na pytanie dotyczące tego materiału wybierając jedną właściwą z czterech proponowanych odpowiedzi. Po zaznaczeniu odpowiedzi na pytanie należy kliknąć w przycisk „Zatwierdź.” W przypadku poprawnej odpowiedzi na pytanie, głos Głosującego zostaje oddany na wybraną przez niego Lokalizację, co zostanie potwierdzone stosownym komunikatem. W przypadku błędnej odpowiedzi na pytanie Głosujący może próbować udzielić poprawnej odpowiedzi dowolną ilość razy. Brak prawidłowej odpowiedzi na ww. pytanie, jak również Głosowanie niezgodne z ww. instrukcjami, uniemożliwia oddanie głosu w Głosowaniu.

Do konkursu zgłoszonych zostało ponad 160 lokalizacji. Mieszkańców i przyjacół Ząbek zachęcamy do głosowania na ZĄBKI!

 

(źródło:powietrzebezsmieci.pl)

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)