Main Menu

Pomógł gdy inni tylko komentowali

Facebooktwitterlinkedin

Młody chłopak, taki jak wielu obo nas, a jednak taki inny od wszystkich.  Nigdy nie wiemy kto jest obok nas, ale myślę, że każdy chciałby aby to taki ktoś jak chłopak, o którym pisze Pan Waldemar, był obok nas gdy zasłabniemy.

List Pana Waldemara.

Szanowni Państwo, Dzień dobry!

Chciałem serdecznie podziękować młodemu chłopakowi, który uratował dziś człowieka, który zasłabł w autobusie. Jechaliśmy autobusem 345, na wysokości Maczka na środku autobusu upadł mężczyzna i zaczął się trząść. Ruszyłem, żeby pomóc, ale już przy nim był młody człowiek, który kazał wezwać karetkę i zatrzymać się kierowcy.  Wszyscy wyszli z autobusu, zostali tylko poszkodowany, kierowca i młody chłopak. Po chwili mężczyzna był przytomny i czekał na pomoc karetki. Myślę, że miał dużo szczęścia, bo mogłoby się źle skończyć.

 Młody człowieku wzorowa postawa, gdybym potrzebował pomocy to oby więcej takich ja ty. Niestety przerażający jest fakt, że pozostali pasażerowie nie zareagowali i na przystanku komentowali, że pewnie alkoholik i spóźnią się przez pijaka do pracy. Kierowca wyjaśnił, że mężczyzna miał atak padaczki.

 Pozdrawiam Waldemar

Dziękujemy Młody Człowieku.

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)