Main Menu

Tramwaj do Ząbek to nie marzenie, to konieczność! Pomóżcie wywalczyć tę trasę!

Facebooktwitterlinkedin

Każda inicjatywa zaczyna się od ludzi, którzy chcą coś zrobić. Kilka osób z Ząbek chce pokazać, że trasa tramwajowa do Ząbek jest konieczna. “My to wiemy, teraz powiedzmy to decydentom.”

“Mieszkańcy Ząbek, Warszawy, Wołomina, Zielonki, Kobyłki!

Zbieramy podpisy pod petycją o jak najszybsze przygotowanie dokumentacji i rozpoczęcie inwestycji – budowy trasy tramwajowej z Dworca Warszawa Wschodnia przez Pragę i Targówek do Ząbek. Podpisujcie petycję jeśli uważacie, tak jak my, że ta inwestycja nie może być dłużej odwlekana. Pismo z Waszymi (i naszymi) podpisami zostanie przedstawione Władzom Ząbek, Zielonki, Wołomina, Kobyłki, Staroście Wołomińskiemu, Wojewodzie Mazowieckiemu i Władzom Miasta Stołecznego Warszawy – burmistrzom trzech dzielnic – i Radom Miast i dzielnic z prośbą o poparcie, a następnie trafi na ręce Zarządu Tramwajów Warszawskich i Prezydent m.st. Warszawy.

Udało się Markom wywalczyć S8, uda się i nam. Potrzebujemy Waszych głosów. Głosuje się tylko 1 raz. To mało zwarzywszy, że na szali stoi budowa trasy tramwajowej do Dworca Warszawa Wschodnia. Musimy pokazać, że w nas jest siła. Głosujcie i podawajcie tę informację dalej. Niech jak najwięcej osób podpisze się pod petycją.

Link do oddawania głosów TU 

Aby zagłosować należy podać imię, nazwisko, adres mailowy. Jeszcze tylko potwierdzenie, że nie jesteście robotami i  na wasz adres przyjdzie mail.Trzeba kliknąć w link potwierdzający i głos oddany.

Dzięki Waszemu niewielkiemu zaangażowaniu jest szansa na realizacje tej ważnej dla nas wszystkich inwestycji, dlatego bardzo prosimy o zagłosowanie.

Kto jest za, niech klika.

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »