Main Menu

Nie w Ząbkach ponieważ…

Facebooktwitterlinkedin

Nie w Ząbkach ponieważ … czyli odpowiedz miejskich urzędników z Ząbek na pytanie dlaczego nowa filia Wydziału Komunikacji nie zostanie otwarta w Ząbkach (TU o tym pisaliśmy).

“Witam Pani Małgorzato,

odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – Powiat Wołomiński posiada w Radzyminie swoją nieruchomość, w której funkcjonuje szkoła specjalna (przeniesiona z Marek). Jest tam również skrzydło budynku przystosowane pod działalność biurową gdzie najprawdopodobniej zostanie przeniesiony Wydział Budownictwa, który aktualnie działa w Radzyminie w budynku podnajmowanym/użyczanym Powiatowi. Są też plany aby utworzyć tam dodatkowo Wydział Komunikacji.

Są to kwestie niekoniecznie zależne od naszej wyobraźni, której wg mojej opinii nam nie brakuje. Poza budynkiem do utworzenia Wydziału Komunikacji jest niezbędna cała infrastruktura informatyczna wymagana np do podłączenia pod CEPIK. Trudno winić Powiat, za to, że zamiast w Ząbkach, woli utworzyć filie Starostwa w mieście, w którym dysponuje swoją infrastrukturą.

z pozdrowieniami,

Patrycja Żołnierzak
Sekretarz Miasta Ząbki

Z punktu widzenia Starostwa Powiatowego odpowiedź błyskotliwa. Szkoda, że urzędnicy z Ząbek nie patrzą pod kątem dobra mieszkańców “swojego” Miasta.

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »