Main Menu

Czas na tramwaj do Ząbek!

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

Czas na tramwaj, czyli rozmowa na żywo o tym dlaczego powinna być wybudowana trasa tramwajowa do Ząbek. Zapraszamy na spotkanie z dziennikarzem ogólnopolskiej gazety!

W czwartek, 12 kwietnia br., o godz. 18:00 w restauracji na Skrajnej (ul. Skrajna 1A) będzie spotkanie z dziennikarzem ogólnopolskiej gazety. To okazja do wyrażenia swojego zdania w sprawie budowy trasy tramwajowej do Ząbek. Zapraszamy mieszkańców Ząbek i sąsiadów!

Organizatorem spotkania jest założyciel inicjatywy „Tramwaj do Ząbek”. Człowiek, który w ostatnich miesiącach napisał wiele pism i petycji do urzędników i włodarzy na różnych szczeblach. Pism dotyczących budowy trasy tramwajowej z Warszawy Wschodniej przez Pragę i Targówek do Ząbek. Bo jak mówi, ten tramwaj jest mieszkańcom Ząbek i wschodniej Warszawy bardzo potrzebny. Tych, którzy myślą podobnie jak pan Mariusz nie powinno zabraknąć na czwartkowym spotkaniu. Obecny na spotkaniu dziennikarz przygotowuje materiał do ogólnopolskiej gazety.

Mieszkańcy Ząbek, pokażcie, że Wam zależy na tym aby linia tramwajowa do Ząbek została wybudowana jak najszybciej. Wraz z Mariuszem zapraszamy Państwa na spotkanie.

Nadal można podpisywać petycje w sprawie przyspieszenia budowy linii tramwajowej do Ząbek TU

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »