Main Menu

Zmiana trasy Z 2

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

W związku z rozpoczęciem prac związanych z budową ronda na skrzyżowaniu ulic Wolności i 11 Listopada od dnia 9 kwietnia autobusy linii „Ząbki-2” zostaną skierowane na trasę objazdową.

Zmieniona trasa

W kierunku ul. Powstańców i Rembertowa, tuż za przystankiem „Wolności 03” objazd będzie poprowadzony ulicami: Narutowicza, ks. Budkiewicza do ul. 11 Listopada. Od przystanku „Tetmajera 01” linia „Ząbki -2”wróci na stałą trasę. Na trasie objazdu na ul. ks. Budkiewicza autobus będzie zatrzymywał się tylko na przystanku tymczasowym „ Narutowicza 91” (obecnie wykorzystywany przez linie Ząbki-1 i Ząbki-3, nie będzie zatrzymywał się na przystanku tymczasowych „11 Listopada 91”, który jest w sąsiedztwie przystanku stałego „Tetmajera 01”).

W kierunku CH Marki linia „Ząbki-2” za przystankiem „Urząd Miasta 01” pojedzie objazdem ulicami Leszyckiego oraz Batorego i od przystanku „Hallera 01” wróci na swoją stałą trasę. Na trasie objazdu będzie zatrzymywała się na przystankach linii 199 tj. „Leszyckiego 01” na ul. Leszyckiego oraz „Wyspiańskiego 01” na ul. Batorego (na przeciwko dawnego gimnazjum nr 2).

Na okres objazdu zawiesza się funkcjonowanie przystanków:

  • Piotra Skargi 01” na ul. Wolności w kierunku Powstańców/Rembertów
  • Szpital Drewnica” na ul. Rychlińskiego w kierunku CH Marki
  • Kuleszy 01” na ul. 11 Listopada w kierunku CH Marki
  • Wilcza 01” na ul. 11 Listopada w kierunku CH Marki

Pasażerowie korzystający dotychczas z tych przystanków powinni korzystać z najbliższych przystanków „Narutowicza 91” na ul. ks Budkiewicza dla kierunku Powstańców/Rembertów, oraz „Leszyckiego 01”„Wyspiańskiego 01” i „Hallera 01”dla kierunku CH Marki.

W związku ze zmianą przebiegu trasy od 9 kwietnia obowiązuje nowy rozkład jazdy linii „Ząbki-2”

Oprócz uwzględnienia zmiany trasy w nowym rozkładzie skorygowano czasy przejazdów oraz poprawiono koordynację z pociągami SKM wybranych kursów.

(źródło: UM Ząbki)

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin


« (Poprzednia wiadomość)