Main Menu

Strzelanina w Ząbkach

Facebooktwitterlinkedin

W nocy z wtorku na środę doszło do strzelaniny na ulicy gen. Maczka w Ząbkach. Ok. godziny 23 policja otrzymała zgłoszenie o strzelaninie. Na miejscu patrol zabezpieczył łuski. O sprawie informują ogólnopolskie media.

„Trwają czynności wyjaśniające” – mówi oficer Prasowy Komendy Stołecznej Policji. Jak podają świadkowie policja poszukuje dwóch samochodów, którymi sprawcy prawdopodobnie uciekli z miejsca zdarzenia. Policja nie potwierdza i nie zaprzecza tej informacji zasłaniając się dobrem śledztwa.

– Policjanci na miejscu zabezpieczyli łuski, trwają czynności – informuje Magdalena Bieniak z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Pani Magda napisała do nas po godzinie pierwszej w środę informując: ” Od godziny 00:30 do teraz co najmniej policja blokuje wjazd na Maczka od strony Szwoleżerów”

Policja potwierdza, że zawiadomienie o strzelaninie wpłynęło do nich ok. godz. 23 we wtorek.

„Najpewniej były to porachunki gangsterskie. Policjantów zawiadomili świadkowie, którzy usłyszeli odgłosy broni palnej.” – podaje RMF.fm

„Sprawdzane są szpitale, bo najprawdopodobniej ktoś podczas tej strzelaniny został postrzelony.” – czytamy w informacji.

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »