Main Menu

Debata o bezpieczeństwie w Ząbakch

Facebooktwitterlinkedin

W poniedziałek 25 czerwca br. zapraszamy na debatę poświęconą bezpieczeństwu w Ząbkach. Spotkanie odbędzie się o godzinie 18:00 w Urzędzie Miasta Ząbki przy ul.Wojska Polskiego 10.

“ZAPRASZAMY NA DEBATĘ SPOŁECZNĄ W NOWEJ ODSŁONIE DO ZĄBEK. “POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE – MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW.”*
25 czerwca 2018r o godz. 18.00 w Urzędzie Miasta Ząbki odbędzie się kolejna już w tym roku debata społeczna z mieszkańcami pn.„Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.
Komendant Komisariatu Policji w Ząbkach  podinsp. Dariusz Korzeń, Burmistrz Ząbek Robert Perkowski, serdecznie zapraszają mieszkańców Ząbek do czynnego udziału w spotkaniu w nowej formule, dotyczącym bezpieczeństwa publicznego – w debacie społecznej w ramach cyklu “Porozmawiamy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ”.

Tematem spotkania będą przede wszystkim problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie “Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, priorytetowe działania dzielnicowych, przedsięwzięcia z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadające na zgłaszane zagrożenia, aplikacja “Moja Komenda” oraz bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym. W trakcie trwania debaty, oraz po jej zakończeniu mieszkańcy będą mogli bezpośrednio spotkać się i porozmawiać o swoich problemach z policjantami dzielnicowymi. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Ząbek  oraz powiatu wołomińskiego do udziału w debacie.

(źródło: UM Ząbki)

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)